ساک تبلیغاتی اسپان

ساک تبلیغاتی – بگ اسپان یا ساک دستی پارچه سوزنی محصول کارآمد و پر کاربرد برای بسته بندی و پکیجینگ با طراحی ها و رنگبندی های بسیار متنوع و ماندگاری بسیار بالا می باشد.

بگ اسپان به دلیل دوام و استحکام بالا و قابلیت استفاده مکرر بسیار مورد توجه اقشار و اصناف قرار گرفته است.

بگ اسپان به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک و ارزان در سطح شهر شناخته می شود .

ساک تبلیغاتی اسپان باند(PP)

پلی پروپیلن (PP)، یک پلیمر ترموپلاستیک است که در طیف وسیعی از کاربردها از جمله بسته بندی و برچسب زدن، منسوجات (به عنوان مثال، طناب، لباس زیر حرارتی و فرش)، لوازم التحریر، قطعات پلاستیکی و ظروف قابل استفاده مجدد در انواع مختلف، تجهیزات آزمایشگاهی، بلندگوها، خودرو استفاده می شود. اجزاء و اسکناس های پلیمری. یک پارچه محبوب برای ساخت ساک تبلیغاتی. محبوب ترین کیسه PP یا شناخته شده ترین کیسه ساخته شده از PP اگر کیسه IKEA آبی است. کیسه های PP زمانی محبوبیت پیدا کردند که از این نوع ساک های تبلیغاتی می توان مجدد مورد استفاده قرار گیرد همچنین کسب کار ها میتوانند شعارهای تبلیغاتی خودشان را روی ساک پارچه ای چاپ نموده و محصولات خودشان را در آن قرار بدهند.

ساک های پارچه ای چه کمکی میتواند به محیط زیست کمک نماید.

ساک پارچه ای به عنوان جایگزینی سازگار با محیط زیست برای کیسه های پلاستیکی و همچنین به عنوان یک انتخاب سبک هدفمند برای نمایش یک برند محبوب هستند. چاپ لوگو بر روی کیسه ها جهت بسته بندی یا پیام های تبلیغاتی افزودنی عالی برای هر سبد بازاریابی شناخته می شود و اطمینان حاصل می کند که برند شما به طور مکرر در هنگام استفاده از ساک تبلیغاتی دیده می شود.

ساک های تبلیغاتی چاپی به دلایل مختلفی از جمله عرضه محصول یا فروش در خرده فروشی انتخاب می شوند. به دنبال قانون کاهش کیسه‌های پلاستیکی، کیسه‌های نخی در همه جا رشد کردند و خرده‌فروشان را به خرید ساک های پارچه ای برند خود و همچنین هدایای تبلیغاتی سوق داد.

ساک های تبلیغاتی آماده نیک بگ

ساک های تبلیغاتی نیک بگ طیفی از ساک های حمل‌ونقل موجود در بازار هستند که از نظر اندازه، رنگ، نوع پارچه و طول و نوع دسته موجود متفاوت است. طیف آماده ساک تبلیغاتی حمل و نقل ما برای چاپ در دسترس هستند .

این ساک ها در طیف رنگی موجود است: مشکی، آبی روشن، سبز، خاکستری، دریایی، نارنجی، صورتی، بنفش، سفید و زرد. ساک های حمل و نقل را می توان با لوگوهای برند یا پیام های تبلیغاتی چاپ مشود.

شما میتوانید طرح خور را برای نیک بگ  ارسال کنید تا ساک تبلیغاتی شما را به صورت اختصاصی چاپ کنیم.

اسپان باند از پلی پروپیلن مرغوب ساخته شده و دارای لطافت خاصی است. این بدان معنی است که ساک در برابر خراش، پارگی مقاوم تر است و در کل مدت زمان بیشتری دوام می آورد. دارای دو دسته بلند است که به شما امکان می دهد ساک را به راحتی در دست بگیرید. حداقل تعداد سفارش 1000 عدد می باشد. 

نمونه های اسپان بان دسته لوب نیک بگ

نمونه های اسپان بان دسته پانچ نیک بگ