سؤالات متداول

به جهت سهولت در انتخاب و ثبت سفارش شما عزیزان برخی از سوالات متداول شما عزیزان را پاسخ داده ایم تا در زمان گرانقدرتان صرفه جویی شود

شروع کنید

همه چیز برای شروع کار باید بدانید


به جهت رفاه حال مشتریان و شفافیت در معاملات کلیه فرآیند ثبت سفارش از طریق واتساپ به شماره های : 09122854996- 09121185304 انجام می پذیرد.


برای سفارشات تا 2 میلیون تومان تسویه کامل و برای سفارشات بالای 2 میلیون تومان بصورت 70 درصد بیعانه برای ثبت سفارش صورت می گیرد


کلیه فایل های طراحی جهت برسی توسط کارشناسان، رفع معایب احتمالی و گرفتن تاییدیه کتبی جهت آماده سازی برای چاپ از طریق واتساپ دریافت می گردد.

  • بدیهی است که مجموعه نیک بگ در قبال فایل های ارسالی توسط مشتریان هیچگونه مسئولیتی ندارد
  • اما چنانچه فایل طراحی چاپ ساک دستی خود را نداشته باشید کارشناسان طراحی مجموعه نیک بگ با افتخار اماده ارائه خدمات ایده پردازی و طراحی متناسب با کسب و کار شما می باشند
  •  از این رو می توانید مشخصات مورد نیاز و لایه باز لوگو خود را (فایل کورل ۱۷ ) برای انجام طراحی، از طریق واتساپ برای ما ارسال بفرمائید تا با صدور فاکتور مربوط به این بخش طراحی برای شما صورت پذیرد.


با توجه به حجم بسیار بالای تولیدات تمام اتوماتیک مجموعه نیک بگ امکان فروش انواع ساک دستی به صورت خام و بدون چاپ هم برای تمامی مشتریان و همکاران عزیز فرآهم می باشد.


کلیه بازه زمانی تحویل سفارشات بصورت فلت با دسته پانچی بین 7 الی 10 روز کاری و برای سفارشات فلت و سفارشات ته کاست، پاکتی و دسته بندی 10 الی 15 روز کاری می باشد. ( لازم به ذکر است با توجه به تولید انبوه، عمدتا محصولات مورد نظر بصورت آماده درون انبار موجود می باشند )
بدیهی است باتوجه به متغییر بودن حجم سفارشات زمان تحویل نیز متغییر بوده و این مورد تنها توسط کارشناسان مجموعه نیک بگ تعیین می گردد.
چنانچه مشتری درخواست دریافت سفارش خود را در زمان خاص و معیینی داشته باشد می بایستی هزینه مخصوص به سفارشات فوری برای ایشان درون فاکتور قید شده و پرداخت شود.


کلیه امور پیگیری تنها در ساعات اداری و شماره تلفن های ثابت و واتس اپ مجموعه نیک بگ قابل پیگیری می باشند و سایر خطوط موبایل صرفا جهت ثبت سفارشات و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد


تحویل کلیه سفارشات متناسب با نوع ، مدل ، سایز ، تیراژ و آدرس مشتریان می تواند از درب کارخانه ، چاپخانه ، باربری و ترمینال صورت پذیرد که این مورد طبق قوانین و ضوابط مجموعه نیک بگ انجام خواهد شد. بدیهی است که هیچ یک از سفارشات درون دفاتر اداری این مجموعه قابل تحویل نمی باشند و صرفا دفاتر به جهت ثبت سفارشات و انجام امور اداری مجموعه می باشند.

سکوهای نوآوری ما را کاوش کنید.

چند نمونه کار از انواع محصولاتی که ما تولید کرده ایم را مشاهده کنید