اسپان باند


پارچه ی اسپان باند چیست؟

پارچه ی اسپان باند نوعی از پارچه است که در گروه پارچه های بی بافت قرار دارد که از جنس پلی پروپلین ساخته می شود. از نام های دیگر پارچه ی اسپان باند میتوان به پارچه نبافته، لایه سوزنی، یک بار مصرف، نبافته ی سوزنی نیز اشاره نمود. اسپان باند مثل پارچه های معمولی، تار و پود ندارد.
این نوع پارچه از الیاف پرس شده ساخته شده است.از کاربرد های پارچه ی اسپان باند می توان به تولید چای کیسه ای، ماسک، لباس های بیمارستانی که همه روزه اکثر افراد با آن سروکار دارند اشاره کرد. پارچه ی اسپان باند از وزن ها و ضخامت های متنوعی ساخته می شود.
پارچه های نبافته مثل اسپان باند که از فیلامنت های ممتد تشکیل می شود در طی چند فرایند اکستروژن، کشش، باندینگ و تشکیل وب تولید می شود.
این پارچه ها با وزن ۱۵۰-۸ گرمی تولید می شوند که بسته به نوع مصرفشان متفاوت می باشد. این نوع پارچه ها دارای عرض حداکثر ۴۲۰ سانتی متر می باشد. پارچه های اسپان باند می توانند در انواع رنگ های مختلف با توجه به سفارش مشتری تولید شوند.

موارد مصرف اسپان باند در کجا است؟

امروزه نوآوری در پارچه های نبافته به همان میزان تقاضا برای آنها به سرعت در حال رشد است ، با امکانات تقریبا نامحدود برای طیف گسترده ای از صنایع ، از جمله:

پوشش های کشاورزی نوارهای بذر کشاورزی لنت های پوشاک
سرنشینان اتومبیل اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل فرش
پارچه های مهندسی عمران جغرافیای مهندسی عمران پوشک های مصرف شده
پاکت نامه فیلترها بسته بندی خانه
دستمال مرطوب خانگی و شخصی محصولات بهداشتی عایق
برچسب ها وسایل لباسشویی بام
محصولات پزشکی استریل اثاثه یا لوازم داخلی پوشش دیوار

چرا از اسپان باند استفاده می شود؟


جاذبه سد باکتریایی
قیمت ارزان فیلتر کردن
دفع مایع انعطاف پذیری
نرمی استحکام – قدرت
کش آمدن قابل شستشو

ما پارچه های اسپان باند را برای شما را با گرماژ های مختلف تولید می کنیم.