بگ تبلیغاتی اسپان باند – بگ اسپان یا ساک دستی پارچه سوزنی محصول کارآمد و پر کاربرد برای بسته بندی و پکیجینگ با طراحی ها و رنگبندی های بسیار متنوع و ماندگاری بسیار بالا می باشد.بگ اسپان به دلیل دوام و استحکام بالا و قابلیت استفاده مکرر بسیار مورد توجه اقشار و اصناف قرار گرفته است.بگ اسپان به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک و ارزان در سطح شهر شناخته می شود .بگ اسپان داری ۱۶ رنگ در گرماژ ۶۰ و ۹۰ می باشد و قابلیت دوخت اتوماتیک و اولترا سونیک را دارد.بگ اسپان از نظر سازگاری با محیط زیست بدین شکل مورد توجه است که در صورت قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید پس از ۲۵۰ روز تجزیه گردیده و هیچ گاز سمی آزاد نمی کند.

دسته بندی انواع بگ اسپان

  • بگ تبلیغاتی اسپان باند
  • دسته موزی (پانچ)فلت
  • دسته بندی(لوپ)فلت
  • ساک دستی ته کاست عطف دار(پاکتی)
  • ساک دستی ۳ طرف کاست(باکس)
  • ساک دستی با نخ جمع شو
  • ساک دستی دوختی
  • ساک دستی دورنگ
 

یکی از عوامل مهم در بازاریابی تحویل محصول شما در یک بسته بندی شکیل که حس لذت خرید را به مشتریان شما ایجاد میکند مشتری با دریافت محصول خود در یک ساک اسپان باند یا ساک کاغذی که برند شما روی آن نقش بسته احساس ارزشمند بودن برند شما در نظرش چندین برابر می شود و دیگر هزینه انچه بابت خرید پرداخت کرده در ذهن باقی نمی ماند همچنین مشتری که  از ساک تبلیغاتی شما در زندگی روزمره خودش از ان استفاه نموده و همین چرخش این محصول مانند یک بیلبورد متحرک میباشد که در چشم رهگذر ها در ذهن مخاطبان جای پیدا میکند.

ساک تبلیغاتی یا بیلبورد متحرک

برای مشتریان شما چه فرقی میکند که کسب و کار شما تا چه اندازه بزرگ یا کوچک است افرادی که از محصول شما استفاده میکنند به دو مورد توجه میکنند.

 1-کیفیت محصول
 2- قیمت محصول

 حال مدیر آن کسب و کار با توجه به نحوه بازاریابی خود تصمیم میگیرد که چگونه میتوانم حس اعتماد مشتریان را بدست بیاورم .جه شما دارای یک کارخانه بزرگ تولید پوشاک باشید چه مدیر یک کتابخانه یا فروشگاه اینترنتی باشید می بایست محصول خود را داخل یک بسته (پلاستیک،کارتن و…) قرار بدهید حال با یک حساب سرانگشتی اگر محاسبه کنید به این نتیجه میرسید که بهترین روش جهت بازاریابی منطقه ای استفاده از ساک های دستی تبلیغاتی که مشخصات برند شما در ان ذکر شده باشد راحت ترین روش بازاریابی منطقه ای می باشد هر چند امکان این وجو داره که ان ساک تبلیغاتی به کل کشور دست به دست بچرخد.

مزایای استاده از ساکت دستی تبلیغاتی

تولید و مصرف پلاستیک مخرب را کاهش می‌دهد.
• با یک بار هزینه، هم هزینه بک بسته بندی و هم تبلیغات خود را انجام داده اید.
• تعداد دفعات استفاده از ساک دستی را برای مشتری را فراهم می اورید
• حس لوکس بودن و ارزشمندتر بودن کالای خریداری شده را به همراه خواهد داشت.
• نام برند تا  زمانی که از ساک تبلیغاتی استفاده می شود پیش چشم مشتری خواهد بود.
• یک ساک دستی شیک و خوش‌طرح برای کالای درون خود ایجاد ارزش افزوده خواهد کرد و مشتری با رضایت بیشتری بهای کالا را حتی اگر جزو محصولات گران‌قیمت باشد خواهد پرداخت.

 

وفاداری مشتری می ‎توان به پایبندی او نسبت به استفاده از محصولات برندی خاص اشاره کرد. وفاداری به برند، ممکن است حاصل اعتبار برند مورد نظر بوده و یا در نتیجه‎ تجربه‎ مشتری باشد. مشتریان در برخی موارد به تمام محصولات یک برند وفادار بوده و به دیگران معرفی میکنند.
قرار دادن محتویات مناسب در بسته‌بندی محصول، وفاداری مشتریانتان را افزایش می‌دهد: مشتریان علاقه دارند به سمت برندهایی مراجعه مجدد داشته باشند که برایشان ارزش قائل شود، و کیسه تبلیغاتی که برند شما روی آن نقش بسته و محصول خریداری شده توسط مشتری درون بسته قرار گرفته این حس را به مشتریان شما بدهد که خاص هستند.
 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *