مزایای استفاده از کیسه و ساک پارچه ای تبلیغاتی

مزایای استفاده از کیسه و ساک پارچه ای تبلیغاتی


مزایا ساک دستی پارچه ای در معرفی برند شما

انواع کیسه و ساک پارچه ای تبلیغاتی قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود تا این حد استقبال شود این است که کیسه پارچه ای کاملاً برای بازیافت مناسب است. همه ما می دانیم که روند از بین رفتن کیسه های پلاستیکی در طبیعت بسیار طولانی است. علاوه بر این کیسه و ساک پارچه ای به‌ عنوان ابزار تبلیغاتی با روشی آسان‌تر به دست افراد بیشتری می‌ رسد. در این مقاله به مزایای استفاده از انواع ساک دستی و کیسه تبلیغاتی پارچه ای بیشتر خواهیم پرداخت.

انواع ساک دستی و کیسه تبلیغاتی پارچه ای

کیسه تبلیغاتی پارچه ای انواع ساک دستی هستند که از پارچه های پنبه ای و پلی استر پنبه ای تولید می شوند. کیفیت آنها با توجه به تراکم گرم متفاوت است. کیسه های پارچه ای که به رنگ خام روشن باقی می مانند، عموماً از پارچه های مخلوط پنبه – پلی استر تولید می شوند. اغلب کیسه های پارچه ای از 100% پنبه با 140 گرم پارچه در هر متر مربع توصیه می شود.

ویژگی های کیسه تبلیغاتی پارچه ای

بین کیسه های پارچه ای تولید شده از 100% پنبه و کیف های پارچه ای تولید شده از 20% پلی استر و 80% پنبه تفاوت قیمت وجود دارد. عمر مفید کیسه های پارچه ای که به دلیل ترکیب پلی استر با قیمت کمی مقرون به صرفه تر برای فروش عرضه می شوند، کمی کمتر از کیسه های پارچه ای 100% پنبه است. با توجه به اینکه پلی استر به دلیل ساختار خود می تواند سریع تر تغییر شکل دهد، می تواند با از دست دادن سریع شکل خود در اصطکاک، استفاده مکرر یا حمل و نقل کالاهای سنگین باعث تغییر شکل شود. امروزه انواع کیسه تبلیغاتی پارچه ای و کیسه نایلون تبلیغاتی به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند، امروزه در سراسر جهان و کشور ما به طور مکرر برای خرید مورد استفاده قرار می گیرند.

کیسه تبلیغاتی پارچه ای چاپ شده

با فناوری در حال توسعه، می‌توان شکل و الگوی مورد نظر خود را به ساک دستی و کیسه‌های پارچه‌ای که در زندگی ما هستند به صورت خام و یا چاپ شده استفاده کرد. کیسه تبلیغاتی پارچه ای که برای دوخت و فرآوری مناسب هستند را می توان به راحتی با قلم مو یا روش های دیگر رنگ کرد. کیسه های پارچه ای که با چاپ دیجیتال سازگاری دارند، سازگار با محیط زیست هستند. با استفاده از این روش ها می توانید فرآیندهای چاپ و یا گلدوزی را اعمال کنید و ساک های پارچه ای خود را شخصی سازی کنید. یکی دیگر از ویژگی های کیسه تبلیغاتی پارچه ای این است که در نور روز روی پارچه هایی با تراکم کم نفوذپذیری ایجاد می کنند. آنها به دلیل ساختار نازک ظاهری شفاف دارند. با این حال، کیسه پارچه ای به شکل کاملا شفاف وجود ندارد. بدین منظور کیسه نایلون تبلیغاتی مناسب است.
شرکت ها می خواهند در هر یک از فعالیت ها یا توزیع محصولات خود برای اهداف تبلیغاتی به افراد زیادی دسترسی پیدا کنند. با توجه به اینکه این یک فاکتور مهم است، گزینه های چاپ شده انواع کیسه تبلیغاتی پارچه ای انتخاب شرکت ها می باشد. ساک دستی چاپی که با هدف دستیابی به افراد بیشتر به صورت طبیعی تولید می شود را می توان از پارچه خام تولید کرد.

pic 1 - مزایای استفاده از کیسه و ساک پارچه ای تبلیغاتی
خرید و قیمت ساک دستی پارچه ای و کیسه نایلون تبلیغاتی
  • انواع چاپ مورد استفاده بر روی کیسه تبلیغاتی پارچه ای

چاپ مورد استفاده در کیسه تبلیغاتی پارچه ای و کیسه نایلون تبلیغاتی متفاوت است. انواع مختلفی از چاپ دیجیتال و چاپ سیلک با توجه به رنگ ها استفاده می شود.

  • چگونه کیسه های پارچه ای را تمیز کنیم؟

به دلیل ساختار نخی، کیسه تبلیغاتی پارچه ای هرگز نباید در دمای بالا شسته شود. باید با دست با آب گرم یا روش خشکشویی تمیز گردد.

  • چگونه کیسه های پارچه ای را رنگ کنیم؟

سیستم رنگ دادن به پارچه های خام پارچه ای با سیستم رنگرزی در دیگ ساخته می شود که به آن رنگ در دیگ می گویند. پارچه های خام ابتدا شسته می شوند و سپس با ایجاد سیستم رنگرزی منحصر به فرد با سیستم رنگرزی در دیگ، پارچه های کیسه رنگی به دست می آید.
فرآیند رنگرزی ساک تبلیغاتی و کیسه های تبلیغاتی بسیار سخت است. زیرا به دست آوردن رنگ دقیق روی پارچه های خام فرآیندی دشوار است. با این حال، به لطف فناوری پیشرفته، اکنون می توان رنگ دلخواه را به پارچه های نخی داد. این پارچه‌ها که رنگ دلخواه را به خود می‌گیرند و در کیسه‌های پارچه‌ای تولید می‌شوند، حالتی مانند محو شدن رنگ‌ها در جایی که با آن تماس پیدا می‌کنند را ندارند. استفاده از آن با فرم های رنگی کیسه های پارچه ای که به صورت خام استفاده می کنیم بسیار آسان و کارآمد است. علاوه بر این، کیسه تبلیغاتی پارچه ای که با افزودن رنگ، الگو، متن یا شکل یا شخصی سازی شده ساخته شده اند، استفاده بسیار شیکی را ارائه می دهند.

  • چه کسانی می توانند از ساک دستی پارچه ای استفاده کنند؟

کیسه های پارچه ای که در دنیای در حال تغییر و توسعه جهانی دوستدار محیط زیست هستند و به دلیل همین ویژگی ترجیح می دهند به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرند، در روزهای گرم به همان اندازه با طبیعت دوست هستند. کیسه تبلیغاتی پارچه ای که به صورت کاملا طبیعی از پنبه تولید می شوند، هیچ ویژگی بدی مانند حساسیت یا تحریک در تماس با پوست ندارند.
بنابراین، کیسه های پارچه ای که با شانه ها یا زیر بغل و دست های ما تماس پیدا می کنند، هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کنند. بنابراین، برای استفاده در تمام سنین مناسب است. همچنین مشخص شده است که برخی از کیسه های پارچه ای که دیرتر رنگ شده اند و به صورت خام استفاده نمی شوند، اگرچه به ندرت باعث ایجاد قرمزی و سوزش روی پوست می شوند؛ اما در هنگام تمیز کردن و یا در تماس با آب، هیچ رنگ پریدگی مشاهده نمی شود. علاوه بر این، چیزی به نام انتقال رنگ به لباس در اثر تماس وجود ندارد.

کیسه تبلیغاتی پارچه ای مناسب برای استفاده روزانه

عموما کیسه تبلیغاتی پارچه ای و کیسه نایلون تبلیغاتی برای استفاده در بازار یا خریدهای دیگر مناسب است. با این حال، حمل وسایل روزانه شما مانند کیف پول، آب، تنقلات، کلیدها، لوازم آرایشی که همیشه در استفاده روزانه با خود دارید، آسان است. به عنوان یکی دیگر از مناطق استفاده از ساک دستی پارچه ای، اغلب توسط دانش آموزان، معلمان یا کارمندانی که به مدارس یا موسسات آموزشی می روند استفاده می شود. زیرا کیسه های پارچه ای که ساختاری ضخیم و محکم دارند، دارای ساختار بسیار مناسبی برای حمل اقلام و وسایلی هستند که وزن را به تناژ تامین می کنند مانند دفتر و کتاب.

نکات لازم در تولید کیسه تبلیغاتی پارچه ای

علاوه بر این، در تولید ساک های پارچه ای باید به نکات زیر توجه کرد؛

  • نسبت کیفیت پارچه و پنبه
  • کیفیت و دوام درز
  • کیفیت و نوع چاپ
  • انتخاب طرح و محصول مناسب
  • ابعاد متناسب با هدف
  • زمان هدایت و عملیات تولید

ساختار و کیفیت بودجه بسته به قیمت و عملکرد

أنواع ساک دستی مناسب برای همه سنین و بودجه ها که هم برای خانم ها و هم آقایان قابل استفاده است، راحتی را در هر زمینه ای از زندگی شما فراهم می کند. علاوه بر مدل های رایج تولید شده با دو بند روی یک شانه، مدل هایی با دهانه دکمه دار یا زیپ دار نیز وجود دارد. علاوه بر این، در مدل هایی که برای استفاده در کوله پشتی یا تک بند مناسب هستند با اتصال به هر دو بازو استفاده می شود. معمولاً دسته کیسه های پارچه ای از پارچه مخصوص به خود ساخته می شوند. با این حال، مدل‌هایی وجود دارد که با استفاده از دسته‌های نرم، شبیه به طناب مارپیچ ضخیم یا طناب تولید می‌شوند. مدل های کیسه تبلیغاتی پارچه ای که فقط برای حمل با دست در حجم و سایز کوچک تر کیسه های پارچه ای استفاده می شود بدون دسته هستند.

pic 2 - مزایای استفاده از کیسه و ساک پارچه ای تبلیغاتی
ساک دستی پارچه ای و مزایای آن در کسب و کار شما

ملاحظات در مورد کیسه تبلیغاتی پارچه ای

نخ های مورد استفاده در فرآیندهای دوخت کیسه تبلیغاتی پارچه ای تولید شده با پارچه طبیعی نیز از 100% پنبه ساخته شده است. برای دوام و استحکام از دوخت های مکرر ماشینی استفاده می شود. قسمت های دسته و دهانه با روش های تقویت شده به صورت دوخت کار می شود. درزها با تکنیک دوخت مخفی انجام می شوند تا در داخل کیسه های پارچه ای باقی بمانند. از آنجایی که از قسمت های دسته به عنوان مرکز ثقل استفاده می گردد، بیش از یک بار و با تکنیک متقاطع دوخته می شوند. اما بهتر است از کیسه های پارچه ای با ایرادات ماشینی یا دوخت استفاده نکنید. زیرا نمی تواند وزنه هایی را که حمل می کند تحمل کند و با پاره شدن تغییر شکل می دهد.
هنگام خرید کیسه های پارچه ای برای درج تبلیغات بر روی آن ها باید دقت کرد که درزها از داخل دوخته شده باشند. ساک دستی پارچه ای با دوخت های دو طرفه و مورب روی دسته ها باید ترجیح داده شود. مدل های کیسه تبلیغاتی پارچه ای که بیش از یک عدد و با روش ضربدری دوخته می شوند، استحکام بیشتری دارند، ماندگاری بیشتری دارند و استفاده طولانی تری دارند. این یک جزئیات مهم است که طناب ها به طور محکم به سوراخ های درج در کیسه های پارچه ای که دسته آنها از پارچه خود ساخته نشده اند، اما به عنوان یک طناب وصل شده اند، محکم می شوند.
مدل های کیسه تبلیغاتی پارچه ای سازگار با محیط زیست که با پارچه خام و ریز بافت تولید شده اند حجمی سبک دارند و استفاده بسیار راحت تری را برای شما فراهم کرده و شما را برای حرکت آزادانه در حین استفاده پشتیبانی می کنند. پارچه های کیسه پارچه ای ساختاری نرم دارند. وضعیتی مانند کشش بیش از حد یا از دست دادن فرم ساک دستی غیر معمول نیست. برای استفاده در زندگی روزمره بسیار مناسب است. ساک های پارچه ای که بسیار مورد پسند هستند، به راحتی در هر محیطی، صرف نظر از سبک ورزشی و شیک، قابل استفاده هستند.

کیسه تبلیغاتی پارچه ای قابل چندین بار مصرف

کیسه های پارچه ای که به صورت ویژه توسط طراحان با جلوه تولید از پارچه خام طراحی شده اند و به طرحی خاص در طرح ها، نقش ها، رنگ ها و مدل های مختلف تبدیل گشته اند تا استفاده از پلاستیک را کاهش داده و سودمندی بیشتری داشته باشند. این محصول نه به عنوان یک بار مصرف که به جای ساک دستی خرید، بیشتر از یک بار استفاده شود.

روش های تولید کیسه تبلیغاتی پارچه ای

به طور معمول، کیسه تبلیغاتی پارچه ای از 100% پنبه تولید می شود. برای این تولید، در درجه اول کیسه های پارچه ای طراحی می شوند. سپس فرآیند تولید برای کیسه های پارچه ای طراحی شده آغاز می شود. کارگاه ها و تولیدکنندگان خاصی برای تولید کیسه های پارچه ای از پارچه خام وجود دارد. روش تولید کیسه های پارچه ای که هر کدام متفاوت از دیگری تولید می شوند، یکسان است. آنها به طور ویژه توسط کارگاه ها در دوخت و رنگرزی قرار می گیرند.
به همین ترتیب، تولید ساک دستی در کارگاه های تولید کیسه قابل انجام است. توسط کارگاه ها به صورت چندتایی و سریالی با نوع حرفه ای و صنعتی یا ماشین آلات صنعتی تولید می شود. با این حال، توسط بسیاری از خیاطان یا کارشناسان خیاطی نیز تولید می شود. فقط این تولید به چند قطعه محدود می گردد. دوختن چند کیسه پارچه ای برای خود از پارچه های اضافی یا پارچه های باقی مانده نیز بسیار رایج است. با این حال، با هدف دستیابی به مخاطبان بسیار بیشتر، بسیاری از کارگاه ها اقدام به دوخت کیسه تبلیغاتی پارچه ای می کنند. علاوه بر همه اینها، تولیدات محدودی به عنوان سرگرمی یا در دوره های سرگرمی وجود دارد. نیک بگ با ارائه بهترین محصولات در خدمت شما مشتریان گرامی است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *